Warning: simplexml_load_file(): /var/www/dobrevinarstvi.cz-SSL/download/review-dobrevinarstvi-cz.xml6542c7b17bb9cb695d5da281ce08387d:1: parser error : Document is empty in /var/www/dobrevinarstvi.cz-SSL/MOD/Heureka-3-XML-Recenze/catalog/controller/module/heureka_reviews.php on line 60Warning: simplexml_load_file(): in /var/www/dobrevinarstvi.cz-SSL/MOD/Heureka-3-XML-Recenze/catalog/controller/module/heureka_reviews.php on line 60Warning: simplexml_load_file(): ^ in /var/www/dobrevinarstvi.cz-SSL/MOD/Heureka-3-XML-Recenze/catalog/controller/module/heureka_reviews.php on line 60 Dárkový dřevěný kurf na 6 láhví - e-shop Dobré vinařství | Prodej kvalitních českých a moravských vín.

Dárkový dřevěný kufr na 6 láhví

Dárkový dřevěný kufr na 6 láhví
Výrobce:Dobré vinařství
Ročník:---/---
Dostupnost:Na skladě
Cena: 479,00Kč Bez daně: 395,87Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání Přidat ke srovnání

Dřevěný dárkový kufr z překližky na 6 ks vín. Kufr je vyroben z březové překližky, má výsuvné dřevěné víko a vnitřní zarážky na láhve. Jako držadlo slouží přírodní motouz.

Obal je možné na přání přizpůsobit digitálním tiskem, laserovým vypálením motivu do překližky nebo řezanou grafikou (již od 1 kusu). Pro více informací nás kontaktujte.

Zvýhodněná cena platí při současné objednávce obalu a příslušného počtu lahví vína.

Produktové informace
Produktový kód DKK6
Množství 1ks
Rozměry (hloubka x šířka x výška) 94x494x348 [mm]

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší           Nejlepší