Dárkový set na 1 láhev vína se skleničkou

Dárkový set na 1 láhev vína se skleničkou
Výrobce:Dobré vinařství
Ročník:---/---
Dostupnost:Na skladě
Cena: 288,00Kč Bez daně: 238,02Kč

Set dárkové dřevěné krabice na 1 víno se skleničkou Crystalex je skvělý dárek pro každého znalce a milovníka vína, který udělá radost hned dvojnásobnou!

Krabice je vyrobena na míru pro naše láhve typu Bordeaux z březové překližky, jako držadlo slouží přírodní motouz a je dodávána s tenkostěnnou skleničkou Crystalex o objemu 250 ml.

Sklenička je od tradičního výrobce českého skla Crystalex. Vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán. Tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky vína. Tenkostěnná sklenička má vysokou průzračnost a mechanickou odolnost. Nedekorované sklo je vhodné pro mytí v myčkách. Sklenička je určena pro kontakt s potravinami a podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti.

Krabici je možné přizpůsobit na Vaše přání digitálním potiskem, laserem, nebo řezanou grafikou (již od 1 kusu). Skleničku dodáváme buď čistou bez potisku nebo s měrkami 1dcl / 2dcl a logem Dobrévinařství.cz. Při odběru více kusů můžeme zhotovit i individuální potisk Vašich skleniček. Pro více informací nás kontaktujte.

Zvýhodněná cena platí při současné objednávce obalu a příslušného počtu lahví vína.

Produktové informace
Produktový kód DK1+S
Množství 1ks
Rozměry (hloubka x šířka x výška) 94x185x325 [mm]

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší           NejlepšíPodobné zboží (3)